Wygraj Grę o tron na DVD

Wraz z Galapagos sp. z.o.o. przygotowaliśmy dla Was konkurs z okazji premiery trzeciego sezonu serialu Gra o tron na DVD i Blu-ray.

„Gra o tron” to epicka produkcja telewizji HBO, która zachwyciła świat. Zrealizowana na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George’a R.R. Martina zdobyła dziesiątki nagród oraz miliony fanów na całym świecie.

Serial „Gra o tron” przenosi widzów do krainy Westeros, w której pory roku mogą trwać lata, a nawet dekady. Kraina podzielona jest na siedem królestw, których władcy toczą między sobą zażartą walkę o Żelazny Tron − wykuty z tysiąca mieczy, symbol panowania nad Siedmioma Królestwami.

 

GRA O TRON S3 DVD 3D

„Gra o tron” to powieść fantasy, której głównym wątkiem jest walka o władzę. Walka to nie tylko rozgrywki polityczne. Przenosi się na różne płaszczyzny i dotyka takich kwestii, jak lojalność, pożądanie, obsesje erotyczne, pragnienia, nieposłuszeństwo i historia – mówi o serialu autor jego powieściowego pierwowzoru George R.R. Martin.

G.R.R.Martin Nawałnica mieczy

W konkursie przygotowanym przy współpracy z Galapagos sp. z.o.o. mamy dla Was wydanie DVD trzeciego sezonu gry o tron, oraz książki i notatniki.

GOT notatnik

Aby wystartować w konkursie, musicie wysłać maila na nasz adres czytam.kupuje@gmail.com wpisując Gra o tron. W treści maila powinien znaleźć się adres ewentualnej wysyłki oraz odpowiedź na dwa pytania:

W którym roku Nawałnica mieczy została opublikowana w Polsce?
Który aktor w 2012 roku otrzymał Złotego Globa za najlepszą rolę?

Konkurs potrwa do 9 marca
Odpowiedzi wysyłajcie na czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Gra o tron.

 

Z pośród nadesłanych odpowiedzi wyłonimy zwycięzców następującym systemem:

Jedna osoba otrzyma 3 sezon serialu na DVD, książkę Nawałnica mieczy: Stal i śnieg oraz Notatnik Gra o tron
Pięć osób otrzyma książkę Nawałnica mieczy: Stal i śnieg oraz Notatnik Gra o tron

 

Gratulacje dla:

Eweliny S.

Doroty M.

Wiktori A.

Gosi M.

Dawida W.

 

Zwycięzcy zostali poinformowani drogą mailową 😉