Wygraj Pułapkę na martwego Charlaine Harris

Wraz z wydawnictwem MAG przygotowaliśmy dla Was konkurs z okazji Dnia Matki, w którym do wygrania są trzy egzemplarze ksiażki Pułapka na martwego Charlaine Harris.

Sookie Stackhouse mimowolnie staje się świadkiem tego, jak Eric Northman ssie krew z żyły innej kobiety. Fakt ten, co zrozumiałe, nie poprawia jej humoru, szczególnie, że kobieta jest dużo młodsza od niej. Na domiar złego, do miasta przybył właśnie Felipe de Castro, wampirzy król Luizjany (a także władca Arkansas i Nevady), i na pewno nie jest to najlepsza pora na znalezienie zwłok – zwłaszcza że znajdują się one na frontowym dziedzińcu przed domem Erica i należą do kobiety, której krew Eric niedawno ssał.  

Tajemnicę morderstwa próbują rozwikłać Sookie i Bill, będący oficjalnym śledczym Piątej Strefy. Sookie sądzi, że przynajmniej tym razem nie musi wiązać losu martwej dziewczyny ze swoją osobą. Niestety, bardzo się myli! Sookie ma wroga – kogoś, kto okaże się znacznie chytrzejszy, niż kiedykolwiek podejrzewała, kogoś, kto postanowił sprawić, by jej świat bezpowrotnie i nieodwracalnie runął.

Książce towarzyszy ebook Pułapka na martwego dostępny na www.ksiazki.pl dostępny od 8 maja 2013

Seria o Sookie Stackhouse stała się podstawą do kultowego serialu Czysta Krew emitowanego w Polsce od lutego 2009 na kanale HBO. Twórcą serialu jest laureat Oscara Alan Ball, zdobywca nagrody Emmy, Oscara za „American Beauty” i pomysłodawca kultowej produkcji „Sześć stóp pod ziemią”. Serial osiągnął gigantyczny sukces i otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów. Pierwszy sezon przyciągnął 3,7 miliona widzów i zapowiada się, że będzie najlepiej oglądany serialem HBO również w Polsce. Serial emitowany jest w ponad 10 krajach świata. 

Prawa autorskie do serii książek Charlaine Harris o Sookie Stackhouse sprzedano do ponad 20 krajów. Seria liczy 13 tomów i jeden zbiór opowiadań.

 Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami Czytam – Kupuję oraz Wydawnictwa MAG na Facebooku oraz drogą mailową nadesłać poprawne odpowiedzi na pytania i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Pytania:

1) Z ilu części składa się Cykl Sookie Stackhouse?

2) Gdzie urodziła się Charlaine Harris?

3) Kiedy i gdzie, po raz pierwszy obchodzono w Polsce Dzień matki?

 

Konkurs potrwa do 2 czerwca do godziny 9:00

Odpowiedzi wysyłajcie na czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisujac Dzień Matki z Magiem.

Aktualizacja, ksiażki wędruja do:

Moniki K.

Teresy L.

Sebastian S.


Gratulujemy!