Wygraj Czas Horusa z Fabryki Słów

Wraz z Fabryką Słów przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze Czasu Horusa autorstwa Dana Abnetta!

Dan Abnett jest mistrzem wojny! – SFX

XXXI tysiąclecie. Ludzkość pod przewodnictwem nieśmiertelnego Imperatora sięga po władzę w galaktyce. Legiony budzących grozę, niezwyciężonych Adeptus Astartes ruszają by wypełnić wolę władcy i swoje przeznaczenie. Jest pośród nich Horus, stworzony na wzór i ulubiony syn Imperatora. Pogromca tysiąca światów, uwielbiany dowódca i genialny strateg zostaje wywyższony do rangi Mistrza Wojny. To jego czas, gwiazda Horusa wschodzi, a jego przeznaczeniem staje się Wielka Krucjata. Tak chce Imperator, ale przyczyn nikomu nie zdradza…

– Nawet mnie… wyszeptał Horus. Loken wyczuł wówczas w nim wielki żal, zranioną dumę, że nawet on nie był godzien dopuszczenia do tajemnicy.

Oto pierwszy rozdział opowieści o straszliwej Herezji Horusa, galaktycznej wojnie domowej, która wstrząsnęła ludzkością i na zawsze odmieniła jej losy.

Aby wygrać, trzeba być fanem Czytam – Kupuję na Facebooku oraz poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania drogą mailową… a także mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Pytania

1. Głowę jakiego zwierzęcia mają wizerunki egipskiego boga Horusa?
2. W którym roku urodził się Dan Abnett?
3. Kto jest autorem polskiego tłumaczenia „Czasu Horusa”?

Konkurs potrwa do 25 czerwca 2012 do godziny 23:59.

Prawidłowe odpowiedzi należy nadsyłać na maila: czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Czas Horusa.

Uwaga! premiera książki jest 29 czerwca. Dopiero po tym terminie książki zostaną wysłane.


Aktualizacja: książki wędrują do:

Martyna Kołakowska, Marek Dziura, Krzysztof Jakowuk.

Gratulujemy!