Wygraj książkę Faith Hunter „Zmiennoskóra”

Wraz z Fabryką Słów przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze najnowszej powieści Zmiennoskóra autorstwa Faith Hunter.

Bestia. Przebiegła, silna, niebezpieczna. I dziewczyna o bursztynowych oczach. Złączone w jedno. Na śmierć i życie. Na zawsze.

Kiedy wampir wyrywa się spod kontroli, kiedy ludzie stają się łowną zwierzyną i szybkim posiłkiem, trzeba wezwać profesjonalnego zabójcę. Jane Yellowrock wyśledzi każdego. I zabije każdego, kto na to zasługuje. Bo Bestia ma jeden cel – polowanie. No, z małym wyjątkiem, kiedy chodzi o kociaki.

W świecie gdzie wampiry i wiedźmy są zwykłymi członkami społeczeństwa, umiejętności Jane Yellowrock budzą strach. Czuje się go nawet w pytaniu, jakiego pod żadnym pozorem nie można zadać:

Czym jesteś?

 

Aby wygrać, trzeba być fanem Czytam – Kupuję na Facebooku oraz poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania drogą mailową… a także mieć trochę szczęścia w losowaniu.


Pytania:

1. Gdzie urodziła się Faith Hunter?
2. Drugą część „Dziadów” Mickiewicza otwiera wiersz, którego tytuł jest zarazem jednym ze słowiańskich określeń wampira. Jaki to tytuł?
3. Jak nazywa się cykl, który otwiera „Zmiennoskóra”?

 

Konkurs potrwa do 5 czerwca 2012 do godziny 23:59.

Prawidłowe odpowiedzi należy nadsyłać na maila: czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Zmiennoskóra.

Aktualizacja: książka wędruje do:

Gabrysia Zielinsk, Ewa Turczyn i Jerzy Markowski

Gratulujemy!