Wygraj duologię Kelly Creagh „Nevermore”

Wraz z wydawnictwem Jaguar zapraszamy do udziału w konkursie, do wygrania 3 zestawy książek z serii Nevermore (w skład wchodzą tytuły Nevermore: Kruk oraz Nevermore 2:Cienie.

Romans, horror i szczypta humoru. “Nevermore” to opowieść o Varenie i Isobel, milkliwym, często sardonicznym gocie i ślicznej, cieszącej się popularnością, cheerleaderce. Zrządzeniem losu tych dwoje zostaje zmuszonych do wspólnej pracy nad projektem z literatury. Dziewczyna szybko ulega fascynacji niepokojącym światem Varena – opisanym na kartach dziennika i wyśnionym światem, w którym ożywają najkoszmarniejsze opowieści Edgara Allana Poego. 

Sny i słowa mają moc większą, niż można sobie wyobrazić – ale o tym Isobel dopiero się przekona.

Gdy opadają maski, gdy nie ma już „gota” i „cheerleaderki”, a zostają tylko coraz bliżsi sobie Isobel i Varen, okazuje się, że obydwoje mają przeciwko sobie nie tylko nieprzychylnych ludzi. To umysł rodzi najstraszliwsze koszmary i zaludnia wewnętrzne otchłanie. Isobel będzie miała tylko jedną szansę, by ocalić Varena przed cieniami, które on sam powołał do życia. 

 


O AUTORCE:

Kelly Creagh to przesympatyczna młoda kobieta, pasjonatka kawy, literatury Edgara Allana Poego oraz starożytnej sztuki tańca brzucha. Gdy nie pisze, nie czyta, nie spędza czasu z przyjaciółmi, spełnia się jako tancerka i instruktorka. Książka „Nevermore” jest jej literackim debiutem. Już niebawem ukaże się drugi tom trylogii o Varenie – „Enshadowed”.

Dodatki:

Piosenka do książki – zespół BatstaB

Podstrona książki na blogu wydawnictwa


 Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami Wydawnictwa Jaguar na Facebooku oraz Czytam – Kupuję, do tego drogą mailową nadesłać poprawne odpowiedzi na pytania i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Pytania:

1. W którym roku autorka zadebiutowała powieścią Nevermore?
 
2. Pasjonatem jakiego amerykańskiego pisarza i nowelisty jest Kelly Creagh?

 

Na odpowiedzi czekamy do 23 października pod adresem czytam.kupuje@gmail.com – w temacie maila wpisujcie Nevermore

 

Aktualizacja – książki wędrują do:

Magdalena Kroszka

Kalina Grzesiuk

Kamila Pilawa-Dzięgiel

Gratulujemy!