Wygraj Śmierć za cukiernią!

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym wspólnie z Wydawnictwem Bellona.

Do wygrania mamy TRZY egzemplarze kryminału „Śmierć za cukiernią” bestsellerowej autorki Joanne Fluke!

Akcja rozgrywa się pewnej mroźnej jesieni na wsi w stanie Minnesota. Autorka doskonale oddaje atmosferę panującą na prerii, kiedy co chwilę zamieć przynosi kolejną porcję śniegu. Mimo to, czytając powieść nie czuje się chłodu – wręcz przeciwnie, miłą atmosferę małej miejscowości, gdzie zapach kawy i świeżo upieczonych ciasteczek pomaga przetrwać wyjątkowo długą i zimną porę roku.
Do samego końca nie wiadomo, kto okaże się mordercą. Można, oczywiście, zgadywać, lecz co rusz jakiś trop okazuje się fałszywy. Przechodząc przez plątaninę ślepych uliczek, nie wiemy, jakie zaskoczenie czeka nas na sam koniec. Smaku dodają również, i to dosłownie, przepisy przytaczane przez autorkę. Większość z nas skusi się zapewne, by wypróbować kilku z nich, lecz dopiero po przeczytaniu książki – tak dobrej zabawy nie przerywa się w połowie. Postaci wydają nam się znajome – każda z nich mogłaby właściwie być naszym sąsiadem. Począwszy od głównej bohaterki, która jest sympatyczną, bezpretensjonalną i inteligentną „dziewczyną z sąsiedztwa”.

Aby wygrać trzeba być fanem Czytam – Kupuję na facebooku, odpowiedzieć na poniższe pytania drogą mailową i mieć trochę szczęścia.

Pytania
1. W jakim stanie USA urodziła się Joanne Fluke?
2. Jak się nazywa główna bohaterka kryminałów o „słodkich” morderstwach autorstwa Joanne Fluke?
3. W którym roku ukazała się w USA pierwsza książka z tej serii?

Konkurs potrwa do 21 maja do godziny 23:59

Prawidłowe odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Fluke

Nagrodzeni zostają:

Dorota Żmuda, Kinga Tyliszczak oraz Jakub Turczyn.

Gratulujemy!