Wygraj Red rising. Złota krew

Do wygrania jest 10 egzemplarzy powieści RED RISING – Złota Krew od wydawnictwa Drageus.

Darrow jest zwykłym górnikiem w kolonii na Marsie. No, może nie takim zwykłym, bo wykonuje niebezpieczną pracę Helldivera. Jednak należy do najniższej kasty.W dodatku nie ma ambicji, żeby przebić się wyżej, zresztą w jego świecie to zwyczajnie niemożliwe. Człowiek rodzi się i umiera dokładnie w tym samym miejscu, w tym samym układzie. Lecz nagle w życiu Darrowa zdarza się coś, co sprawia, że wszystko staje na głowie, a niemożliwe staje się możliwe. Nieszczęście może człowieka przytłoczyć, ale może też zeń wydobyć niesamowitą energię. Dopiero kiedy chłopak wyrywa się z ciasnych ograniczeń kolonii, zaczyna dostrzegać, jak funkcjonuje świat, w którym przyszło mu żyć. W dodatku może w tym świecie zostać bogiem… a właściwie jednym z bogów. Jednak aby to osiągnąć, musi walczyć, zapomnieć w dużej mierze, kim był przedtem.

 

Pierce Brown przedstawia uniwersum pełne skrajności. To rzeczywistość obca nam, choć oparta na nieobcych podstawach. Autor nabudowuje świat na doskonale znanych nam mitach, z tym że to ludzie są tutaj zarówno bogami, jak i ostatnią mierzwą, bezwzględnie wdeptywaną w ziemię. Brown w mistrzowski sposób prowadzi akcję, trzymając czytelnika w ciągłym napięciu. I jeśli nawet ktoś podczas lektury zyska pewność, że wie, co się za chwilę zdarzy, tak naprawdę jest w błędzie.

 

Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami wydawnictwa Drageus na facebooku oraz Kawerna.pl na facebooku

Musicie wysłać maila na nasz adres w tytule wpisujac RED RISING – Złota Krew w mailu musi się znaleźć adres ewentualnej wysyłki oraz odpowiedź na pytanie:

 

Kto będzie reżyserem adaptacji filmowej RED RISING – Złota Krew?

 

Dziesięć osób zostanie nagrodzonych książką RED RISING – Złota Krew

Konkurs potrwa do 20 marca 

Odpowiedzi wysyłajcie na czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując RED RISING – Złota Krew

 

Maile zostały wysłane do zwycięzców!