Wygraj Miłość bez końca!

Słodki, ale ograniczony czasowo konkurs. Bawimy się do czwartku 6 lutego do 22:00, trzy osoby zostaną nagrodzone książką oraz słodkim ciastkiem w kształcie serca.

 

Autor przedstawia historię pary nastolatków, budzącego się w nich uczucia i pożądania. Bohaterowie, oscylując wciąż na granicy świata dziecięcego i świata dorosłych, doświadczają miłości absolutnej, wszechogarniającej, która z czasem prowadzi do obsesji i destrukcji.

Akcja powieści toczy się w Chicago na przełomie lat 60. i 70. XX wieku na tle wielkich przemian obyczajowych. Cenzura i tabu przestają istnieć, nadchodzi era wyzwolenia i ekspresji seksualnej. Scott Spencer opowiada historię siedemnastoletniego Davida i rok młodszej Jane, których szaleńcza miłość, pożądanie i wzajemna fascynacja seksualna wybuchają z siłą, której sami nie potrafią zrozumieć. Kiedy ojciec Jade przerażony intensywnością uczuć Davida zabrania młodym kontaktów, chłopak wymyśla sposób, jak wrócić do łask jej rodziców: wywoła pożar, z którego wszystkich uratuje. Jednak sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i przeradza w koszmar.

Co trzeba zrobić?

1) Polubić profil wydawnictwa Muza oraz piekarni Przystanek

2) Wysłać maila z adresem i numerem telefonu( dla kuriera) na adres czytam.kupuje@gmail.com (tytuł maila to Miłość bez końca)

3) Odpowiedzieć na pytanie, jakie święto obchodzone jest 14 lutego?

Czas do czwartku 6 lutego do 22:00

Trzy osoby zostaną nagrodzone 😉

Smakowicie i książkowo mają:

Łukasz K.

Agnieszka Sz.

Martyna J.