Wygraj DROGA ARTYSTY. JAK WYZWOLIĆ W SOBIE TWÓRCĘ autorstwa Julii Cameron

Do wygrania w konkursie z wydawnictwem Szafa książki Julii Cameron – DROGA ARTYSTY. JAK WYZWOLIĆ W SOBIE TWÓRCĘ.

Wszyscy jesteśmy artystami, choć często brakuje nam odwagi, by realizować marzenia. Juiia Cameron, była żona reżysera Martina Scorsese, scenarzystka, pisarka, kompozytorka, reżyserka i dziennikarka, od dwudziestu lat uczy ludzi na całym świecie, jak pozbyć się twórczych blokad i robić to, co naprawdę kochamy. Jej autorska metoda, 12-tygodniowy kurs odkrywania własnej kreatywności, pomogła przebudzić twórcze ja tysiącom artystów i osób niezwiązanych ze sztuką, które po prostu chcą żyć z pasją.

W sierpniu 2013 roku Droga artysty znalazła się na liście 32 Książek, Które Mogą Zmienić Twoje Życie, opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed, obok m.in. Stu lat samotności, Z zimną krwią i Zbrodni i kary. Znajduje się również na liście 100 Najważniejszych Poradników Wszech Czasów. Została przetłumaczona na trzydzieści sześć języków i sprzedała się w milionach egzemplarzy.

Zadanie jest proste, po pierwsze polubcie profil wydawnictwa SZAFA.

Po drugie wyślijcie maila na adres czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Droga Artysty. W mailu napiszcie adres ewentualnej wysyłki i wasz ulubiony cytat książkowy 😉

Konkurs potrwa do 18 listopada, książki otrzyma pięć osób!

 

Aktualizacja, książki wędrują do:

Joanny W.

Beaty J.

Natalii L.

Moniki K.

Piotra L.

Gratulujemy!