Wygraj czytnik Pocketbook! edycja druga!

Wraz z profilem Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki zapraszamy do udział w konkursie. Do wygrania są dwa czytniki Pocketbook!

Ksiazki.pl to miejsce dedykowane książce cyfrowej. Udziela dostępu do książek, które zniknęły już z księgarń, ciągle powiększa księgozbiór o nowości wydawnicze, przygotowuje cyfrową formę książek, które dotąd jej nie miały. Według twórców serwisu e-booki nie zastąpią tradycyjnej książki, ale ją uzupełniają. To przyszłość czytelnictwa, z szacunkiem odnosząca się do korzeni literatury.

Zadanie dla was to: wysłać email do nas, zamieścić w nim adres ewentualnej wysyłki, oraz napisać jaką ciekawą książkę przeczytaliście ostatnio.

 

Dwie osoby zostaną wybrane w odstępach tygodnia, pierwszą szczęśliwa osobę wybierzemy 2 października, druga 9 października.

Ważne! Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami Ksiazki.pl na Facebooku (oczywiście Czytam Kupuję też mile widziane byście lubili:P no i Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki też możecie:P) oraz wysłać do nas maila.

 

Maile wysyłajcie na adres niestatystyczny@o2.pl w tytule wpisując Konkurs z czytnikiem edycja druga.

 

 

Parę informacji:

Jedna osoba może wysłać tylko jednego maila ze zgłoszeniem (przez cały czas trwania konkursu to zgłoszenie jest brane pod uwagę)

Wszyscy uczestnicy zabawy konkursowej musza być pełnoletni, albo mieć pozwolenie rodziców na udział, ale nie mogą mieć mniej niż 16 lat.

Nagrodami są dwa modele czytników PocketBook Basic 613 (obydwa modele sa białe).

Dodatkowo w dniach 2 października, druga 9 października wybierzemy po dodatkowej osobie, która otrzyma pakiet 3 książek niespodzianek (papierowych). 

Osoby nagrodzone nie mogą brać udziału w konkursie o drugi czytnik.

Osoby które wygrały czytniki w poprzedniej edycji nie moga brać udziału w konkursie.

 

Aktualizacja:

Pierwszy czytnik trafi do Macieja Rz.

Pierwszy zestaw 3 książek niespodzianek wędruje do Gabrieli S.

Gratulujemy zwycięzcom! 

Maile oczywiście zostały już rozesłane.

 

Aktualizacja:

Drugi czytnik trafi do Alicji Św.

Drugi zestaw książek trafi do Justyny L.

Zwycięzcy otrzymali już maile.