Wygraj książkę Kod Templariuszy

Wraz z wydawnictwem Bellona przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze ksiażki Kod Templariuszy – Chole Palov.

Średniowieczni alchemicy z pokolenia na pokolenia przekazywali sobie plotki i strzępki informacji o starożytnym egipskim traktacie – Szmaragdowej Tablicy – zawierającym ponoć tajemnicę stworzenia świata. Część wierzyła, iż spisał ją egipski bóg Thot, inni utrzymywali, że autorstwo przypisać należy greckiemu bogu Hermesowi. Nieliczna garstka powtarzała uparcie, że Tablicę stworzył patriarcha Mojżesz.

Uwaga całego świata skupia się na tajemniczym morderstwie znanego archeologa, który ledwie kilka dni wcześniej oznajmił, że wpadł na ślad sporządzonych rękoma templariuszy symboli wskazujących drogę do ukrytego skarbca zakonu.

Ekspert od templariuszy i dawny agent MI5 Caedmon Aisquith wyrusza na poszukiwanie skarbca, by natrafić na kolejną, jeszcze bardziej intrygującą zagadkę, czy użyty przez rycerzy-mnichów kod wskazuje drogę do osławionej i zagubionej przed wiekami Szmaragdowej Tablicy.

 

 

 

Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami Czytam – Kupuję oraz Wydawnictwa Bellona na Facebooku oraz drogą mailową nadesłać poprawne odpowiedzi na pytania i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Pytania:

1) Jaki tytuł nosi pierwsza ksiażka o przygodac Caedmona Aisquitha?

2) Kim byli Templariusze?

3) Bogiem czego był Thot?

Konkurs potrwa do 1 kwietnia do godziny 9:00

Odpowiedzi wysyłajcie na czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisujac Kod Templariuszy.

 

Gratulujemy, ksiażkę otrzymuje:

 Katarzyna Rzońca, Karolina Jankowska, Magdalena Król