Wygraj powieść graficzną Gra o tron

Wraz z księgarnią Madbooks.pl zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania są trzy egzemplarze Gry o tron!

Bestsellerowa saga fantasy George’a R.R. Martina we wspaniałym kolorowym komiksie – równocześnie z emisją drugiego sezonu kultowego serialu HBO

Najpierw były bestsellerowe powieści, potem przebojowy serial HBO. Teraz znani powieściopisarz i rysownik nadają Grze o tron George’a R.R. Martina – arcydziełu epickiej fantasy – nową wspaniałą postać w barwnej graphic novel – jednym z najpopularniejszych komiksów roku.

Nadchodzi zima. Tak brzmi dewiza rodu Starków, lordów najdalej wysuniętej na północ ze wszystkich krain, które poprzysięgły wierność królowi Robertowi Baratheonowi, zasiadającemu na tronie w dalekiej Królewskiej Przystani. Eddard Stark sprawuje w imieniu króla Roberta rządy w Winterfell. Daleko na północy, za wyniosłym Murem, kryją się Dzicy i znacznie gorsze istoty, po długim lecie uznane za mit. Z nadejściem zimy okazało się jednak, że są realne i śmiertelnie groźne.

Lecz bliższa groźba kryje się na południu. Królewski namiestnik zmarł w tajemniczych okolicznościach. Robert wyruszył do Winterfell, zabierając ze sobą królową – piękną, lecz zimną Cersei, syna – okrutnego i zarozumiałego księcia Joffreya, i braci królowej – Jaimego i Tyriona. Pierwszy jest niezrównanym szermierzem, drugi karłem o niebezpiecznie bystrym umyśle. Wszyscy zmierzają ku Winterfell i spotkaniu, które zmieni losy królestw.

Tymczasem za Wąskim Morzem dziedzic rodu władającego ongiś całym Westeros snuje plany odzyskania tronu przy pomocy armii barbarzyńców, których lojalność kupi za jedyne, co mu zostało wartościowego: swą piękną i niewinną siostrę.

Aby wygrać, trzeba być fanem Madbooksa na Facebooku oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie drogą mailową… a także mieć trochę szczęścia w losowaniu.

 

Pytanie:

Czym Tyrion ostrzył umysł?

 Konkurs potrwa do 8 października 2012 do godziny 23:59.

Prawidłowe odpowiedzi należy nadsyłać na maila:  czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Gra o tron

Recenzję powieści graficznej Gra o tron przeczytacie tutaj. 

Księgarnia Madbooks oferuje książki Georga R.R. Martina w promocyjnych cenach o tutaj.


Aktualizacja: powieść graficzna wędruje do:

Zofia Przybylska, Monika Rogowska, Krzysztof Krupnik.