Wygraj książkę Abraham Lincoln. Łowca wampirów

Wspólnie ze sklepem Fabryka.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać TRZY egzemplarze książki Abraham Lincoln. Łowca wampirów autorstwa Seth Grahame-Smith której ekranizacja w najbliższym czasie trafia do kina.

Fabryka.pl to sklep internetowy sprzedający kulturę, rozrywkę i wiedzę. Dysponuje szeroką ofertą wydawniczą. Ambicją jest działanie zawsze ponad normę, proponując lepsze oferty, bardziej zaangażowany zespół i atrakcyjniejsze ceny niż inne sklepy.

Czy wiesz, że Abraham Lincoln nie tylko dał wolność niewolnikom i ocalił kraj przed rozłamem, ale był także łowcą wampirów? Poznaj fascynującą historię życia najwybitniejszego prezydenta Ameryki!

Abe Lincoln stracił matkę, kiedy był małym chłopcem. Kilka lat później dowiedział się, że śmiertelna choroba matki była wynikiem napaści wampira. Wtedy przysiągł zabić wszystkich krwiopijców w kraju, oraz ich sprzymierzeńców, którzy żyją z pracy niewolników.

Obdarzony legendarnym wzrostem i krzepą oraz zręcznie posługujący się toporem Abraham obiera drogę zemsty, która zaprowadzi go aż do prezydentury. Bardzo sugestywna. Grahame-Smith jest sprawnym pisarzem obdarzonym dobrym wyczuciem tonu i rytmu. Time Dobra zabawa gwarantowana! Booklist Znakomita biografia Lincolna, ale także najśmieszniejszy, najbardziej porywający i, o dziwo, najrzetelniej przygotowany zapis wojny secesyjnej, jaki trafia do waszych rąk. Vanity Fai Seth Grahame-Smith jest autorem książek, scenarzystą oraz producentem filmowym i telewizyjnym. Jego powieść Duma i uprzedzenie i zombi została bestsellerem, sprzedano jej ponad milion egzemplarzy i przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków.

Biografia Abraham Lincoln. Łowca wampirów od razu po wydaniu trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Na jej podstawie nakręcono film, którego producentem jest Tim Burton.


Pytania:

 1. Kto wciela się w rolę Abrahama Lincolna w ekranizacji książki „Abraham Lincoln: Łowca wampirów”?

2. O twórczości Setha Grahame-Smitha stało się głośno, gdy ukazała się „Duma i uprzedzenie i zombie”. Forma „uzupełniania” klasycznych tekstów przez współczesnych autorów doczekała się nazwy gatunkowej. Co to za nazwa?

 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie fanpage’a sklepu Fabryka.pl – TUTAJ.


 
Odpowiedź wysyłajcie na czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Abraham Lincoln konkurs trwa do piątku (17 sierpnia) do godziny 15:00. 
 
Aktualizacja: książki wędrują do:
 
Monika Gonczar, Alicja Świętojańska, Adam Sadkowski.
 
Gratulujemy!:)