Wygraj Wejście w zbrodnię autorstwa Jill Hathaway

Wraz z wydawnictwem Bellona przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze „Wejścia w zbrodnię” autorstwa Jill Hathaway.

WEJŚĆ NIEPOSTRZEŻENIE W PSYCHIKĘ MORDERCY. NIEMAL STAĆ SIĘ NIM…. A POTEM?

Nastoletnią Sylvię Bell od rówieśniczek odróżniają nie tylko ufarbowane na różowo włosy. Od jakiegoś czasu cierpi na dziwną przypadłość. Zdarza się jej nieoczekiwanie, w najróżniejszych okolicznościach, zapadać w głęboki sen. Otoczenie widzi w tym narkolepsję, jednak za krótkotrwałymi utratami przytomności kryje się coś więcej.

W ich czasie dziewczyna wnika w umysły innych osób, na krótko stając się niewidzialnym świadkiem ich poczynań. Podczas bytności w cudzej skórze zdarza jej się odkrywać zupełnie nowe oblicza znajomych i ich ponure sekrety. Wreszcie nadchodzi najdramatyczniejsza z dotychczasowych wizji. Pewnej październikowej nocy Sylvia staje się niemym, bezsilnym świadkiem morderstwa. Oprócz samego mordercy, jedynie ona zna tajemnicę, ale czy może ją komuś powierzyć, czy może się nią z kimś podzielić?

 

Hathaway debiutuje przejmującym paranormalnym thrillerem, w którym pojęcie „empatii” zostaje przeniesione na nowy poziom. Nadzwyczaj emocjonująca tajemnica – do tego z głębią.

„Publisher’s Weekly”

 

Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami Wydawnictwa Bellona na Facebooku oraz drogą mailową nadesłać poprawne odpowiedzi na pytania i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Pytania:

1. Skąd pochodzi autorka, Jill Hathaway?
2. Jak w oryginale brzmi tytuł „Wejście w zbrodnię” Jill Hathaway? 

Na odpowiedzi czekamy do 10 sierpnia pod adresem czytam.kupuje@gmail.com – w temacie maila wpisujcie Zbrodnia

Aktualizacja: nagrody wędrują do:

Agnieszka Abramczyk, Róża Wypyska, Przemysław Sadowski.