Wygraj Alibi na szczęście z Wydawnictwa ZNAK

Wraz z wydawnictwem ZNAK przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze „Alibi na szczęście” autorstwa Anny Ficner-Ogonowskiej .

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec.
Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów.
Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości – po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą.
To pełna nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać.

„Mądra, pięknie napisana, przesiąknięta głębokimi uczuciami historia przyjaźni i niespodziewanej, nieoczekiwanej miłości. Książka, o której długo nie można za­pomnieć. Opowieść o przeznaczeniu zasłuchanym w szum morza…”
Danuta Stenka

„Opowieść o tym, z jaką determinacją mężczyzna może walczyć o miłość kobiety. Chwilami pogodna, chwilami wzruszająca historia rodzącego się uczucia. Love story, którą czyta się jak kryminał.”
Artur Żmijewski


Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami Czytam – Kupuję na Facebooku oraz drogą mailową nadesłać poprawne odpowiedzi na pytania i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Pytania:

1. Którą książką Anny Ficner-Ogonowskiej jest „Alibi na szczęście”?
2. Co z łaciny oznacza „alibi”?
3. Co według przesądów przynosi nam szczęście?

Na odpowiedzi czekamy do 18 czerwca pod adresem czytam.kupuje@gmail.com – w temacie maila wpisujcie Alibi.

Aktualizacja! wygrana wędruje do:

Michał Kroszka, Grzegorz Galiński, Barbara Kwiatkowska!

Gratulujemy!