Wygraj Więźnia Nieba Carlosa Ruiza Zafona!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym z Księgarnią Internetową Muzaklub.com

Do wygrania są TRZY egzemplarze Więźnia Nieba Carlosa Ruiza Zafona!

Najnowsza długo oczekiwana przez miliony czytelników powieść. Cmentarz Zapomnianych Książek powróci…

Rok 1957. Interesy rodzinnej księgarni Sempere i Synowie idą tak marnie jak nigdy dotąd. Daniel Sempere, bohater Cienia wiatru, wiedzie stateczny żywot jako mąż pięknej Bei i ojciec małego Juliana. Następny w kolejce do porzucenia stanu kawalerskiego jest przyjaciel Daniela, Fermín Romero de Torres, osobnik tyleż barwny, co zagadkowy: jego dawne losy wciąż pozostają owiane mgłą tajemnicy. Ni stąd, ni zowąd przeszłość Fermina puka do drzwi księgarni pod postacią pewnego odrażającego starucha. Daniel od dawna podejrzewał, że skoro przyjaciel nie chce mu opowiedzieć swej historii, to musi mieć ważny powód. Ale gdy Fermín wreszcie zdecyduje się wyjawić mroczne fakty, Daniel dowie się „rzeczy, o których Barcelona wolałaby zapomnieć”.

Jednak niepogrzebane upiory przeszłości nie dadzą się tak łatwo wymazać z pamięci. Daniel coraz lepiej rozumie, że będzie musiał się z nimi zmierzyć. I choć zakończenie powieści wydaje się ze wszech miar pomyślne, to Ruiz Zafón mówi nam wprost, że „prawdziwa Historia jeszcze się nie skończyła. Dopiero się zaczęła”.

Aby wygrać trzeba być fanem Czytam – Kupuję na facebooku, oraz odpowiedzieć na trzy pytania drogą mailową i mieć trochę szczęścia.

Pytania:

1. W jakim mieście urodził się Carlos Ruiz Zafon?
2. Za jaką książkę otrzymał nagrodę Edebé?
3. W którym roku ukazała się w Polsce „Gra anioła”?

Konkurs potrwa do 18 maja do godziny 23:59

Prawidłowe odpowiedzi należy nadsyłać na maila czytam.kupuje@gmail.com w tytule wpisując Zafon


Wyniki!

Książka wędruje do Marcina Zwierzchowskiego, Anny Matusewicz oraz Maciej Jackowski.

Gratulujemy 🙂