Wygraj książkę Pod Mocnym Aniołem

pod mocnym aniolemDo wygrania jest PIĘĆ egzemplarzy książki Jerzego Pilcha - Pod Mocnym Aniołem od wydawnictwa Świat Książki.

Najgłośniejsza powieść Jerzego Pilcha, uhonorowana Nagrodą Literacką NIKE '2001. 


I wchodziłem do gospody "Pod Mocnym Aniołem", i w celu uporządkowania doznań wypijałem cztery pięćdziesiątki. Potem w pobliskim sklepie kupowałem butelkę wódki i stawiałem czoło rozgardiaszowi przedmiotów. Nieładowi nieustannie wzbierającemu w opuszczonym przez moje żony mieszkaniu nie byłem bowiem w stanie sprostać na trzeźwo, choć czyniłem to wytrwale, mam bowiem usposobienie skrajnie pedantyczne. - fragment


Pilch po mistrzowsku gra z tradycją powieści pijackiej, dowodząc, jak autokreacja alkoholika bliska jest opowiadaniu siebie przez pisarza.

-Z laudacji prof. Marii Janion - przewodniczącej jury Nagrody Literackiej Nike

 

Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami profilu wydawnictwa Świat Ksiażki na facebooku oraz, oczywiście, Czytam Kupuję.


Musicie wysłać maila na nasz adres w tytule wpisujac Pod Mocnym Aniołem w którym będzie adres ewentualnej wysyłki wraz z numerem telefonu (dla kuriera) oraz odpowiedź na jedno pytanie:

Kto reżyseruje film Pod Mocnym Aniołem na podstawie książki Jerzego Pilcha?

Pięć osób wygra książkę w filmowej okładce.

Konkurs potrwa do 27 stycznia.


Odpowiedzi wysyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując Pod Mocnym Aniołem

Gratulacje dla:

Pauliny Sz.

Michała W.

Michała A.

Biblioteki w Jeleśni

Any M.