Wygraj 52 powody dla których nienawidzę swojego ojca

Wraz z Księgarniami Świat Książki zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania są trzy egzemplarze książki  52 powody dla których nienawidzę swojego ojca!

Historia Kopciuszka opowiedziana od tyłu

Zbliża się najszczęśliwszy moment w życiu Lex. W dniu swoich osiemnastych urodzin ma otrzymać od „kochającego tatusia” czek na 25 milionów dolarów. To jej upragniona swoboda i wolność, która należy się „z urodzenia” każdemu członkowi rodziny. 

Tymczasem ojciec odracza środki z funduszu powierniczego o 52 tygodnie. Młoda celebrytka znana dotychczas z pierwszych stron gazet, kanałów informacyjnych oraz imprez dla  vipów,  musi poznać smak pracy. 

Barack Obama i Madonna pierwsze kroki robili w barach szybkiej obsługi. Walt Disney zaczynał jako gazetowy. Rod Stewart był grabarzem. 

 

 

 

 

Zadanie jest proste należy polubić profil Ksiegarń Świata Ksiażki na facebooku oraz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłanie odpowiedzi na pytanie.

Pytanie:

W ilu wersjach ( w przybliżeniu ) istnieje baśń Kopciuszka?

 

Trzy osoby zostaną nagrodzone książką.

Mail tytułujcie 52 powody dla których nienawidzę swojego ojca

Konkurs potrwa do 9 września

Gratulacje dla:

Doroty!

Beaty!

Katarzyny!

Maile zostały już do Was wysłane! 

 

 

Polecamy

    • dolny śląśk
    • dobrze przeprowadzona rehabilitacja pozwala choremu na pełny i szybki powrót do pełnej sprawności serdecznie zachęcamy państwa skorzystania