Wygraj Prawdziwą Historię Kapitana Haka autorstwa Pierdomenico Baccalario!

Wraz z wydawnictwem Olesiejuk zapraszamy do konkursu! mamy dla Was TRZY egzemplarze książki Pierdomenico Baccalario "Historia prawdziwa kapitana Haka"

28 kwietnia 1829 roku w Windsorze rodzi się dziecko, które może odmienić losy Anglii. To nieślubny syn króla Jerzego IV i z tego powodu niemowlę i jego matka muszą natychmiast opuścić dwór. James Fry wchodzi na pokład statku, gdy ma zaledwie trzynaście lat, i od tego momentu rozpoczyna życie pirata - wkrótce stanie się najbardziej poszukiwanym człowiekiem imperium brytyjskiego. 

Ten wyjęty spod prawa wygnaniec ma przy sobie stary zegarek - klucz do swojej przeszłości. Do historii przejdzie jako Młody Lord, Bosy, Książę Mórz… Nikt jednak nie wie, że jest prawdziwym kapitanem Hakiem. 

Nowa powieść dobrze znanego polskim czytelnikom włoskiego autora - Pierdomenico Baccalario, twórcy serii czy.

 

 

Aby wystartować w konkursie, musicie być fanami Wydawnictwa Olesiejuk oraz Czytam-Kupuję na Facebooku oraz drogą mailową nadesłać poprawne odpowiedzi na pytania i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

 

1) Kto jest autorem postaci Kapitana Haka?

2) Jak nazywał się statek dowodzony przez Kapitana Haka?

3) Pierdomenico Baccalario w czasie studiowania prawa otrzymał nagrodę literacką, jaką i za co?:)

 

Na odpowiedzi czekamy do 15 listopada pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w temacie maila wpisujcie Kapitan Hak

Aktualizacja, ksiażki wędruja do:

Michał Sołtysiak, Monika Chyczewska, 
Gratulujemy!